‘Mutluluğa hizmet ediyoruz’

Burak At Çiftliği Binicilik ve Atlıspor Yönetim Kurulu Başkanı Türker Horoz , mutluluğa hizmet ettiklerini söyledi. Horoz “Çiftlere Kapadokya’da balayı ve balon sefası yaptırıyoruz” dedi

‘Mutluluğa hizmet ediyoruz’
De Luxe Düğün Restaurant tesislerinin Kayseri'nin ile Orta Anadolu'nun en gözde mekânı olduğunu belirten Türker Horoz, "En güzel ve kaliteli hizmeti veriyoruz" dedi.
Türker Horoz "Anadolunun en büyük düğün salonu bizde. Aynı anda 5000 kişiye hizmet vermekteyiz. 25.000 metrekarelik alanda at çiftliği, düğün salonu, kahvaltı salonu ve çocuklar için at çiftliğinde her çeşit hayvan türleri bulunmaktadır" diye konuştu.
Gelen misafirlerimiz ve çocukların hoşça zaman geçireceği bir mekâna sahip olduklarını ifade eden Türker Horoz, "Ayrıca at çiftliğinde binicilik dersi verilmektedir. 130 çeşit kahvaltı hafta sonları açık büfe şeklinde verilmekte ve bu arada çocuklar içinde çeşitli aktiviteler yapılmakta" dedi.
Türker Horoz, düğün, nikâh, balo, kokteyl, sünnet, nişan, kına, mezuniyet, özel gün yemekleri, vakıf ve dernek toplantıları gibi organizasyon profesyonel hizmet verdiklerini anlattı.
Misafirleri pazar sabahlarının vazgeçilmezi açık büfe kahvaltısına davet eden Horoz, "Yemyeşil çiftlik ortamında, sınırsız çay eşliğinde ekmek büfesinden, şarküteri çeşitlerine, sıcak çeşitlerinden zeytinyağlılara kadar zengin içerikli açık büfe lezzetleri keyifli bir pazar kahvaltısı sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor. Hafta içi günleri ise serpme kahvaltı olarak hizmet verilmektedir" dedi.

MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN
Düğün törenlerinin kendileri için vazgeçilmez olduğunu anlatan Horoz, "Hayatınız boyunca hayaller kurduğunuz o günü en özel anlarla yaşamak ve yıllar sonra da tekrar o anı yaşıyormuş gibi hatırlamak için Burak De Luxe düğün kompleksinde her detayın özenle düşünüldüğü masal gibi bir düğün sizleri bekliyor" dedi.
BİZE ULAŞIN