İşadamları CIP ile farklı hissedecek

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Üyelerimize, Kayseri havalimanında sıra beklemeden özel geçiş hakkı (CIP) sağlayacağız” diye konuştu

İşadamları CIP ile farklı hissedecek
Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Baskanı Mahmut Hiçyılmaz, yeni dönemde yapacakları projelere iliskin açıklamalarda bulunduklarını ve bunlarla yetinmediklerini söyledi. Yeni dönem projelerine her geçen gün daha farklı projeler ve uygulamalar eklemek için gayret gösterdiklerini belirten Baskan Mahmut Hiçyılmaz, "Üyelerimize, Kayseri havalimanında sıra beklemeden özel geçis hakkı (CIP) saglayacagız. Kayseri Ticaret Odası üyesi olmanın bir ayrıcalık oldugunu onlara hissettirecegiz" dedi. Kayseri havalimanına kadar VIP araçlarla toplu transfer hizmeti (shuttle) noktasında da çalısmaları bulundugunu açıklayan Baskan Hiçyılmaz, "Yeni hizmet binamızın arkasında bulunan rezerv alanda gerekli hazırlıklarımızı yaptık. Bu alana özel bir otopark haline getirip, üyelerimizin ücretsiz olarak kullanımına açacagız. Bu alanda üyelerimize VIP araçlarla toplu transfer hizmeti sunacagız. Bu sayede havalimanındaki yüksek otopark ücretinden de üyelerimizi kurtarmıs olacagız" diye konustu.

ÖZEL SALON ÜCRETSİZ
Fuar ziyaretlerinde bulunacak katılımcı gruplarla ilgili de çalısma yaptıklarını kaydeden Hiçyılmaz, "Üyelerimizin Istanbul'daki fuar katılımı için havaalanları ile fuar merkezleri arasında da VIP araçlarla toplu transfer hizmeti (shuttle) sunmayı hedefliyoruz. Yeni dönem projelerimiz arasında yurt içi fuar ziyaretine katılan üyelerimizin yol masraflarının tamamını da karsılayacagız. Bunun yanında Kayseri havalimanındaki özel salon (lounge) hizmetinden de ücretsiz yararlanabilecekler" diye konustu. Yeni dönemde Türkiye'de hiç bir odada olmayan, üyeye katma deger saglayacak hizmetler sunmak için çalıstıklarını ve projelerini açıkladıklarını ifade eden Hiçyılmaz, "Yeni uygulamalarımıza iliskin olarak birçok firma ile görüsmelerimizi tamamladık. Bundan sonra planladıgımız projeleri gerçeklestirerek, üyelerimizin ticaret odasına üye olmaktan gurur duymasına saglayacagız. Diger ticaret odalarına örnek olmaya devam edecegiz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN