Kitap fuarı öncesi muhteşem konser

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 14-22 Ekim tarihlerinde Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştireceği Kitap Fuarı’nın tanıtımı için Erciyes Üniversitesi’nde konser düzenledi. Konserde ünlü sanatçılar İlyas Yalçıntaş ve Buray biribirinden güzel eserlerini seslendirdi.

Kitap fuarı öncesi muhteşem konser

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kitap Fuarı'nın tanıtılması ve Erciyes Üniversitesi'nin yeni eğitim ve öğretim yılının açılışı nedeniyle konser etkinliği düzenledi. Erciyes Üniversitesi Marianne Molu Anfisi önünde gerçekleştirilen konserde sahneye ilk olarak ünlü sanatçı İlyas Yalçıntaş çıktı.

"İncirler Olana Kadar" adlı parçasıyla ismini duyuran ve kısa zamanda Türkiye'nin en popüler sanatçılarından olan İlyas Yalçıntaş, birbirinden güzel şarkılar seslendirdi. İlyas Yalçıntaş konseri sonrası Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü ve Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Karamehmet Yıldız sahneye çıkarak genç sanatçıya çiçek vererek teşekkür ettiler. Daire Başkanı Özgöncü, gençleri 14-22 Ekim tarihlerinde Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenecek 1. Kayseri Kitap Fuarı'na davet etti. Daha sonra konserin ikinci bölümüne geçilerek, sahneye Buray çıktı. Genç Sanatçı "Mecnun", "Aşk mı Lazım", "Seni Sevmiyorum Artık" gibi sevilen parçalarını alanı dolduran hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Uzun süre sahnede kalan Buray, hareketli parçalarıyla gençleri coşturdu.

BİZE ULAŞIN