Melikgazi Belediye Çalışanlarına 'Motivasyon ve Etkili dinleme' Semineri

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşan tehlikeleri ortadan kaldırmak, uzaklaştırmak ve sağlığa zarar verebilecek koşullardan arındırarak, daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak için bir plan dâhilinde hizmet içi eğitim seminerleri verildiğini söyledi.

Melikgazi Belediye Çalışanlarına 'Motivasyon ve Etkili dinleme' Semineri

Personelin yaptıkları iş ve çalıştıkları ortamlarda daha etkili verimli hizmet verebilmesi için hizmet içi eğitimlere önem verdiklerini hatırlatan Dr. Memduh Büyükkılıç "Türkiye Belediyeler Birliği ile Melikgazi Belediyesince ortak bir organizasyon ile motivasyon ve etkili dinleme ile otomasyon yazılım sistemleri"hakkında seminer düzenlendi. Bu seminere Melikgazi belediyesinden 90 çalışan iştirak etmektedir. Seminer sonrası seminere iştirak edenlere birer sertifika verilecektir. Her zaman olduğu gibi referans belediye Melikgazi olarak örnek teşkil edecek çalışmalar yapılacağına inanıyorum emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Melikgazi Belediye Personeli zaman zaman bu tür hizmet içi seminerler ile hem bilgilendirilmekte hem de bilinçlendirilmektedir. Zaten bu öğretilenler günlük yaşamımızın bir parçasıdır"dedi.

Melikgazi Belediyesi çalışanlarına 90 kişilik gruplar halinde motivasyon ve etkili dinleme ile otomasyon yazılım sistemleri" konusunda slayt eşliğinde Türkiye Belediyeler Birliğinin uzman kadrosunda yer alan eğitimciler tarafından seminer verildiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, personele yönelik hizmet içi eğitime büyük önem verildiğini ve özellikle bu kış aylarında bu tür seminer çalışmalarına devam edileceğini sözleri ekledi.

BİZE ULAŞIN