Melikgazililerin Vergileri İle 1 Adet Kazıcı Ve Yükleyici Beko Loder Aracı

Melikgazililerin Vergileri İle 1 Adet Kazıcı Ve Yükleyici Beko Loder Aracı

BÜYÜYEN VE GELİŞEN MELİKGAZİ'YE
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, büyüyen ve gelişen şehrimize daha etkin, verimli ve seri hizmet için 2017 yılı içerisinde toplam 28 çeşitli araç alındığını bildirdi. Planlı olarak gelişen şehirde semtler arasında mesafenin de arttığını, bundan dolayı araç parkına sürekli yeni araçlar alındığını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni alınan araçlar ile hizmetlerin daha etkin, verimli ve kısa sürede gerçekleştirileceğini belirtti.

KANAL ÇALIŞMALARINDA
Kanal eşme ve alt yapı döşeme çalışmalarında kullanılmak üzere KAZICI-YÜKLEYİCİ beko-loder olarak bilinen aracın çevre temizlik vergileri ile alındığını belirten Başkan Büyükkılıç, yeni alınan araçlarla ilgili olarak şunları söyledi: "Melikgazi İlçesinin yerleşim alanı planlı bir şekilde belediye yatırımları ile gelişmekte, alan olarak büyümekte ve nüfusu artmaktadır. Sonuç itibari ile hizmet verilen alan ile birey sayısı da artmaktadır. Geniş bir alanda daha etkin ve verimli bir hizmet için teknolojinin her türlü imkanlarını ve araçlarını kullanıyoruz. Yeni açılan yol, park ve bahçelerde kanal açma, yol düzenleme gibi alt yapıda kullanmak üzere kazıcı-yükleyici aracı satın alındı. Melikgazi Belediyesi bu soğuk havalarda 2018 yılı yaz mevsimine şimdiden hazırlanmaktadır"

DAHA ETKİN HİZMET
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazililerin vergileriyle alınan araç ve ekipmanlar ile çalışmaların 7 gün 24 saat devam ettirileceğini sözlerine ekledi.

BİZE ULAŞIN