İl Sağlık Müdürü Benli'den Kadınlar Günü Ziyareti

İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sebebiyle Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Hizmet Binası ve İl Sağlık Müdürlüğü binasını ziyaret ederek bayan çalışanlara çiçek dağıttı.

İl Sağlık Müdürü Benli'den Kadınlar Günü Ziyareti

İl Sağlık Müdürü Benli'ye Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Hizmet Binasında, Başhekim Yrd. Uzm. Dr. Mustafa Akçakaya ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yrd. Dr. Burhan Akın eşlik etti.

İl Sağlık Müdürü Benli, "Ailelerimizin temel direği, sevgi ve hoşgörü timsali kadınlar artık hayatın her safhasında aktif yer alıyorlar, sevgileriyle koruyan, büyüten, yol gösteren ve toplumumuzdaki her bireyin yaşamına şekil veren her zaman annelerimiz dolayısıyla kadınlarımız olmuştur" ifadesinde bulundu.

Benli, "Fırsat verildiği takdirde de yaşamın her alanında başarı hikâyeleri yazacak güce, kudret ve deneyime fazlasıyla sahiptirler. Bünyemizde görev yapan bayan çalışanlarımızda gösterdikleri özverili çalışmalarla her zaman gücümüze güç katmaktadırlar. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, mutluluk ve başarılar diliyorum." diye konuştu.

BİZE ULAŞIN