Yıldızlar Final İçin Başkent’te

Yıldızlar Final İçin Başkent’te
Melikgazi Belediyespor Yıldız Voleybol takımı Türkiye Finalleri için Ankara’ya gitti. Yıldız takımda tek hedef Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasında şampiyon olmak.
23-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Yıldız Erkekler Türkiye Finallerine katılacak olan Melikgazi Belediye Spor Yıldız Voleybol takımı hazırlıklarını tamamlayarak final saatini beklemeye başladı.
Antrenör Fuat Kalay “ İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Mücadele ettiğimiz her kategoride büyük başarılara imza attık. Yıldız takımımızda eksik ve sakat oyuncumuz bulunmuyor.takım olarak inanıyoruz ilk olarak dörtlü gruptan çıkıp ilk 8 takım arasına girip daha sonda Türkiye şampiyonluğunu kovalayacağız.bize güvenenleri mahcup etmemek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret göstereceğiz.”dedi.
Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Serdar Öztürk’de yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Melikgazi Belediyespor olarak mücadele ettiğimiz Basketbol ve Voleybol branşlarında sezonu Voleybol Yıldız Takımımız Türkiye finallerinde oynayacağı karşılaşmalar ile tamamlayacağız. Bu sezon özellikle Voleybol alt yapı takımlarımız tarih yazmışlar ve bizleri hep gururlandırmışlardır. Gençlerde Yarı Final 2.si,Minik Erkekler’de Türkiye’nin en iyi 9.takımı olarak göğsümüzü kabarttılar.Şimdi söz sırası Yıldız takımımızda.İnanıyor ve güveniyorum,yıldızlarımız bir yıldız gibi Başkent Ankara’da parlayacak ve bize yine farklı bir gurur ve mutluluk yaşatacaklardır.Bundan hiç şüphem yok.Hep başarıları konuşuyoruz,çünkü biz kulüp olarak her zaman başarı odaklı çalışmalar yapıyoruz ve bu yönde gayret gösteriyoruz.Bize bu imkanı veren Belediye Başkanımız Sayın Dr.Memduh Büyükkılıç’ı da hiçbir zaman unutmuyor,kendisine her zaman teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.Elde edilen bu büyük başarılar başkanımızın bizlere olan desteği ve ilgili sayesinde olmuştur.Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Halkbank, Tofaş, Ziraat Bankası, Maliye Milli Piyango ve İstanbul Büyükşehir Belediye gibi dev bütçeli ve zorlu takımlar ile şampiyonluk mücadelesi verecek Yıldız takımımıza ve teknik ekibimize başarılar diliyorum.Yolları açık,smaçları şampiyonluk için olsun.”dedi.
BİZE ULAŞIN