Develililer İftar Yemeğinde Buluştu

Develililer İftar Yemeğinde Buluştu
Kayseri Develililer Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından beraberlik ve kaynaşma amacıyla iftar yemeği verildi. Düzenlenen iftar yemeğinde üyeler bir araya geldi. Katılımın yüksek olduğu yemeğe; Develi Kaymakamı Enver Ünlü, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, CHP Develi İlçe Başkanı Mehmet Künyeli, Şoförler Odası Başkanı İbrahim Sarıkaya, Esnaf ve Sanatkârlar Koop. Birlik Başkanı Ahmet Ünlütürk, Develi Hüseyin Şahin MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şükrü Su ve üyeler iştirak ettiler.
Dernek yönetiminin de tam kadro hazır bulunduğu iftar yemeğinde Başkan Dr. Ahmet Özyalçın açılış konuşmasını yaptı. Başkan Özyalçın yaptığı konuşmada, dernek çalışmalarında birlikteliğin önemine dikkat çekerek üyelerin bu konuda azami gayret göstermelerini istedi. Özyalçın; “Derneğimizin en önemli amaçlarından biri üyelerimizin birlikteliğini sağlamaktır, beraberlik ve dayanışmayı artırmak amacıyla düzenlediğimiz iftar programında üyelerimizin birbiriyle yaptıkları sıcak ve samimi sohbetler, kaynaşmanın en güzel göstergesidir. Derneğimize katkıda bulunan hemşeri ve üyelerimize teşekkür ediyorum, hep birlikte Ramazanın sonunda bayrama sağlık ve sıhhatle kavuşmayı diliyorum” dedi. Başkan Özyalçın son olarak, derneğin yeni dönemdeki yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi Kaymakamı Enver Ünlü ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, üyelere programa katılımlarından dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının her türlü faaliyetlerinde yanlarında olduklarını ve desteklediklerini belirttiler.
BİZE ULAŞIN