MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu:

MÜSİAD tarafından düzenlenen iftar programında konuşan şube başkanı Nedim Olgınharputlu, en kısa sürede iktidarın kurulmasını istediklerini söyledi.
Bir restoranda düzenlenen iftar programına AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ahmet Doğan, Havva Talay Çalış, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Abdullah Gül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, MÜSİAD üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. İftar programında konuşan MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, "Mübarek Ramazan akşamında üyelerimizle ve Kayserili dostlarımızla bir iftar yapmak istedik. Gördüğünüz gibi bin kişiye yakın bir kalabalıkla yine MÜSİAD’a yakışır bir iftar yapıyoruz" dedi.
Siyasi partilerin koalisyon çalışmalarına değinen Olgunharputlu, "Ekonomi ve iş dünyası istikrar istiyor. Türkiye siyaseti de istikrarı sağlamazsa herhangi bir gelişme olması mümkün görünmüyor. Biz en kısa sürede iktidarın kurulmasını istiyoruz. Hükümet AK Parti-CHP, AK Parti-MHP nasıl olursa olsun kurulmalı. Eğer bir sonuç çıkmazsa da erken seçim olmalı. Belirsizliktense erken seçim daha tercih olur" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN