Kocasinan’da İşçiler Erken Bayram Etti

Kocasinan’da İşçiler Erken Bayram Etti
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, dağıttıkları 13 yevmiye ikramiyeyle işçilerin erken bayram ettiğini söyledi.
Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi’nde çalışanların maaş ve ücretlerini zamanında ödemenin bir gelenek olduğunu, kendilerinin de bu güzel geleneği devam ettirdiklerinin altını çizerek, "Çok şükür çalışanlarımızın maaş ve ücretlerini gününde ödüyoruz. Bu konuda en küçük bir aksamamız yok. Bunun yanında işçilerimizin ikramiyelerini de gününde veriyoruz. 165 işçimizin hak ettiği 13 yevmiyelik ikramiyelerinin ikinci diliminin karşılığı 126 bin lirayı banka hesaplarına yatırdık" dedi.
İşçi personel ikramiyesinin birinci diliminin ocak ayı içinde ödendiğini hatırlatan Başkan Çolakbayrakdar, "165 işçimizin ikinci dilim ikramiyelerini de hesaplarına yatırarak dağıtmış olduk. İkramiye alan arkadaşlarımızın yüzünde erken bir bayram sevinci gördük, bu da bizi mutlu etti. Gayretli çalışmalarıyla bize her zaman destek olan arkadaşlarımın ikramiyelerini güle güle harcamasını diliyorum" diye konuştu.
İkramiyeleri hesaplarına yatan işçiler de maaş ve sosyal haklarını tam zamanında ödeyen Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, "Gerçekten erken bayram sevinci yaşadık. Başkanımıza teşekkür ediyoruz" şeklinde duygularını dile getirdi.
BİZE ULAŞIN