Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç, Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Halkı İle Bayramlaştı

Eşkişehir Bağları gecekondu önleme bölgesi Osmanlı Mahallesi sakinleri tarafından ”Bayram namazında sizi burada görmek isteriz” davetlerine katılan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bayram namazı sonrası vatandaşlar ile tek tek tokalaşarak, bayramlarını kutladı.
Mahallelerde semt halkı ile sohbet eden ve lokum ikramında bulunan Başkan Büyükkılıç, vatandaşların bayramını kutladı. Gittiği her mahallede vatandaşların özellikle ev hanımları ile gençlerin büyük ilgi gösterdiği Başkan Büyükkılıç Eskişehir bağları Osmanlı mahallesinde Cuma namazı sonrası vatandaşlar ile bayramlaştı.
Eskişehir bağları gecekondu önleme bölgesine yapılan yatırım ve hizmetler ile gerçekleştirilen alt yapı ve yolları ile bölge halkının Melikgazili olmanın farklılığını yaşadığı gibi şehir merkezindeki hizmetlerin aynısının şehir merkezine daha uzak olan yerler de aynı kalite de aynı etkinlikle yapıldığını gördüklerini ifade eden Büyükkılıç, “Hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Nice bayramlara aileniz ile birlikte sağlık içerisinde erişmenizi temenni ediyorum. Bizlere güvenerek hizmet etme fırsatı veren sizlere minnet duyuyorum. Güler yüzlü ekibimiz ile sizlere daha iyi nasıl hizmet edebiliriz onun çabası ve gayreti içerisindeyiz” dedi.
BİZE ULAŞIN