Vali Süleyman Tapsız, Kilis OSB’ Nin Geleneksel İftar Programına Katıldı

Vali Süleyman Tapsız, Kilis OSB’ Nin Geleneksel İftar Programına Katıldı
Vali Süleyman Tapsız, Kilis Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından Olea Otelde düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı.
Kilis Organize Sanayi Bölgesine üye, yatırımcı pek çok işadamı ve sanayicinin katıldığı iftar programında, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kanar, OSB’nin çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, sanayicilerimizin üretimde verimliliği arttırabilmeleri için her türlü desteği sağlamanın gayreti içinde olduklarını belirtti.
Vali Süleyman Tapsız ise, organize sanayi bölgelerinin bir şehrin gelişmişlik göstergesinde önemli bir yere sahip olduğunun vurgusunu yaparak, bölgedeki şartların daha olumlu bir sürece girdiğinde sanayici ve işadamlarıyla birlikte devletin de desteği ile Kilis’in ekonomide yükselen bir değer olarak önemli bir lojistik merkez olacağını kaydederek, Türkiye’ nin orta doğuya açılan en önemli bir kapısı olacağını belirtti.
Sanayici ve işadamlarınn önüne çıkabilecek bürokratik engellerin çözümlenmesi konusunda Valilik olarak gereken desteği sağlayacaklarını sözlerine ekleyen Vali Tapsız, bu konuda tüm sanayici ve işadamlarını ile yatırım yapmaya davet etti.
Vali Tapsız, düzenlenen program için Kilis Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerine teşekkür ederek, herkesin Ramazanını kutladı.
BİZE ULAŞIN