Sokak Defilesi Sonrası Yüzde 50 İndirim

Sokak Defilesi Sonrası Yüzde 50 İndirim

  • Kırşehir
  • Salı 14.07.2015 13:28
Kırşehir’de kendi kıyafetlerini tarihi mekanlar ve sokak defilesi de sunan Sevilay Üzümcü, ramazan bayramı dolayısı ile tüm ürünlerinde yüzde 50 indirime gitti.
Sevilay Üzümcü, “Her kadının güzel olduğu kadar kıyafetine de önem vermesi gerekir. Ürünlerin pahalılığından yakınan bayanlara yapmış olduğum indirimle bayramı bayram tadında yaşayabilme imkanı sunduğumu düşünüyorum. Benim için önemli olan insanların dükkanımın önünden geçerken kıyafetlere bakıp geçmesi değil cebine göre istediği kıyafeti alabilmesi” dedi.
“SOKAK DEFİLESİ İLE İLGİ ODAĞI OLDU”
Kırşehir’de Cacabey meydanında ramazan ayı boyunca modelliğini kendisinin yaptığı sokak defilesi ilgi çeken Üzümcü, “Ramazan ayı boyunca insanlar teravih namazı sonrası yapmakta olduğum sokak defilesini ilgi ile izledi. Her defile sonrasında insanlar vitrinlerde mankenlerde gördüğü kıyafetleri üzerimde canlı olarak görüp satın aldı. Bende insanların ilgisini boşa çıkarmamak için ramazan bayramı dolayısı ile satışlarımda zarar gözetmesizin kıyafetlerim de yüzde 50 oranında indirime gittim. Allahu Teala da “Bir işi bitirdikten sonra diğerine bakın” diyor bende öyle yaparak işime özen gösteriyorum. Her kadın güzeldir. Güzelliğine ise zerafet katmak kadının elindedir.” ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN