Akyazı’da, Çifte Şampiyon Büyükşehir Oldu

Akyazı’da, Çifte Şampiyon Büyükşehir Oldu
Akyazı’da düzenlenen 23 Nisan Judo Turnuvası’nda, erkeklerde de bayanlarda da şampiyon Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü oldu.
Akyazı Belediyesi Spor şenlikleri kapsamında yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Judo Turnuvası’na yoğun katılım oldu. Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bilecik ve İstanbul illerden 16 kulüpten 470 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü 43 sporcuyla katıldı. Akyazı spor salonunda gerçekleşen turnuvada minik judocular, hünerlerini minderde gösterdi. Çekişmeli müsabakalara sahne olan karşılaşmalarda Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu minik judocular yine başarıdan başarıya koştu.
43 sporcuyla yarışmalarda 14 altın, 9 Gümüş, 7 bronz madalya kazanan mavi beyazlılar adeta madalyalara ambargo koydu. Erkeklerde, Bayanlarda da takım halinde şampiyon olan mavi beyazlı judocular, gelecek için olumlu sinyaller verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Judo antrenörü Serdar Kiraz, kazandıkları kupalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Her zaman bizlerin yanında olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanımız, ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz. Alt yapıya verilen yatırımların meyvelerini gittiğimiz turnuvalarda fazlasıyla alıyoruz. Sporcularımızı bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN