Darıca Gençlerbirliği’nde Başkan Adayı Abdullah Örs

Darıca Gençlerbirliği’nde Başkan Adayı Abdullah Örs
Önümüzdeki Cumartesi günü kongre yapacak olan Darıca Gençlerbirliğispor yönetimi, başkan adayı olarak Abdullah Örs’ü belirledi.
Cumartesi günü kongreye gidecek olan Darıca Gençlerbirliği yönetiminde yeni başkan adayı olarak Abdullah Örs ismi üzerinde anlaşma sağlandı. Kulüp yönetimi ile birlikte Darıca Gençlerbirliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak’ın da katıldığı toplantı sonrasında Abdullah Örs başkan adayı olarak belirlendi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, kamuoyundan ve taraftarlardan gelen baskılar üzerine daha önce aldığı karardan vazgeçerek kulübün maddi ve manevi yanında olduğunu belirtti. Karabacak, Darıca Gençlerbirliği’ni hedefleri doğrultusunda şampiyon yapmak için çalışacaklarını söyledi.
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, göreve geldiği günden itibaren maddi ve manevi her türlü desteği verdiği Darıca Gençlerbirliği’nin Çorumspor’a play off maçlarında elenmesinin ardından kulüple olan bütün bağlarını kopararak sadece iyi bir taraftar olma yolunda karar aldığını, fakat kamuoyundan ve taraftarlardan gelen baskılar üzerine kararından vazgeçtiğini ifade etti. Başkan Karabacak , “Bugün geldiğimiz süreçte Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübümüzün sahipsiz kalmaması adına böyle bir kararı almış bulunmaktayım. Kulüpte görev yapmış başkanlarımız ve yönetici arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız istişareler neticesinde Abdullah Örs kardeşimizin Cumartesi günü yapılacak olan kongrede tek başkan adayı olarak seçime girmesini ve bizlerin de kendisine destek olarak kulübümüzü hak ettiği yerlere getirmemiz konusunda mutabık olduk. Bundan önceki yıllarda olduğu gibi bundan sonraki süreçte de şahsım olarak kulübümüze her türlü desteği vermeye devam edeceğim. Tüm Darıca sevdalılarını Cumartesi günü saat 17.00’da Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak olan kongremize bekliyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN