Başkan Ayaz, Symbol AVM’yi Gezdi

Başkan Ayaz, Symbol AVM’yi Gezdi
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe sınurları içerisinde hizmete giren Symbol AVM’yi gezdi.
Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi yatırımcısı olan Kavanlar Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a merkezi gezdirerek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kısa sürede tamamlanan alışveriş ve yaşam merkezinde Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ı ağırlayan Kavan, yapımı tamamlanan alışveriş merkezi ile yapımı tamamlanma aşamasına gelen hastane, kongre merkezi ve otel bölümlerini gezdirdi.
Ziyarette Cengiz Kavan ile sohbet eden Başkan Ayaz, “Sürekli gelişen ve değişen 7 yıldızlı kentimiz Başiskele yatırımda yıldız olma özelliğiyle bugün bir örnek projesini daha hayata geçiriyor. Yatırımcı işbirliği politikamız ve teşviklerimiz ile Başiskele’nin teminatı geleceğimiz çocuklarımıza daha modern, daha gelişmiş bir kenti emanet etme arzusuyla bu gün bu yaşam merkezini geziyoruz. Burası sadece bir alışveriş merkezi değil yaşam merkezi olarak inşa edildi. Sadece Kocaeli, Başiskele değil çevre illerden de misafirlerini ağırladığı gibi yurt dışından da misafirlerini ağırlayabilecek kapasiteye sahip bu merkez Başiskele’mize hayırlı olsun” dedi.
Öte yandan Başiskele Belediyesi, Symbol Alışveriş ve yaşam merkezinde stant kurarak hizmeti işyerlerinin yağına getirdi. Alışveriş merkezinde faaliyet verecek olan yeni iş yerlerinin iş yeri ruhsat başvuru ve takiplerini daha kolay yapabilmesi için Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın talimatıyla Başiskele Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, alışveriş merkezi girişine iki personelini görevlendirerek stant kurdu.
BİZE ULAŞIN