Spor Toto 3. Lig

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Spor Toto 3. Lig temsilcisi Darıca Gençlerbirliği’nde Yavuz İncedal dönemi resmen başladı.
3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Darıca Gençlerbirliği, yeni teknik direktörü Yavuz İncedal yönetiminde çalışmalarına başladı. Kulübün kendi tesislerinde yapacağı ilk idman öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan basın sözcüsü Mustafa Öztürk, takımın ay sonuna kadar çalışmalarını Darıca’da sürdüreceğini, ay sonunda kamp çalışmalarını yapmak üzere Darıca dışına çıkacaklarını ifade etti.
Transfer çalışmalarına da değinen Öztürk, iç transfer görüşmelerini tamamladıklarını belirterek, “Takımda kalan oyuncularımızın yanına yapacağımız nokta transferlerle sezona iyi bir giriş yapmak istiyoruz. Yeni transferleri ay sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Mücadele gücü yüksek ve izleyenlere zevk verecek bir takım oluşturma gayretindeyiz. Bu süreçte altyapıdan da takımımıza katılacak oyuncularla bölge sporuna katkı sunacağımızı düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde yapacağımız sezon açılış programı için ayrıca bilgilendirme yapacağız” dedi.
BİZE ULAŞIN