Konya’da tarihi gün

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 14.00’te Kılıçaslan Şehir Meydanı’ndan Konyalılara seslenecek. AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, “Cumhurbaşkanımızı Konya’da muhteşem bir final bekliyor” dedi

Konya’da tarihi gün
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesinde milletle son buluşması Konya'da olacak. Konya'nın günlerdir lideriyle buluşacağı günün heyecanını yaşadığını söyleyen AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun "Konya, yeni ve güçlü Türkiye'nin mimarı olan liderini bugün bağrına basacak. 16 Nisan'da da en güçlü desteği sandıkta 'evet' oylarıyla verecek" dedi.

REKOR KATILIM BEKLENİYOR
Sorgun "Cumhurbaşkanımızın Konya'ya gelişi Konyalı hemşerilerimizde ayrı bir heyecan yarattı. Yine bir buluşma günündeyiz. Rekor bir katılım olacağına inanıyoruz. Cumhurbaşkanımızın halkoylaması öncesinde milletle son buluşması Konya'da olacak ve Konya muhteşem bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. Gittiği her ilde büyük bir sevgi seliyle karşılanan Cumhurbaşkanımızı Konya'da muhteşem bir final bekliyor. Bugün saat 14.00'te Kılıçaslan Şehir Meydanı tarihi günlerinden birini daha yaşayacak" dedi. Bu tarihi buluşma için il ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte günlerdir hazırlandıklarını belirten Sorgun şöyle devam etti: "Liderimizle milletimizin bir araya geleceği bu büyük buluşmada en ufak bir olumsuzluk yaşanmaması adına bütün tedbirleri alıyoruz. Vatandaşımızın alana rahatça ulaşabilmesi, özellikle de ilçe ve mahallelerden geleceklerin sıkıntı yaşamaması için gerekli bütün çalışmaları yaptık. Böyle tarihi buluşmalara hem teşkilatımız hem de Konyalı hemşerilerimiz alışıktır. Konya bugüne kadar üzerine düşeni her zaman yapmıştır. Bugün yine kendine yakışanı yapacaktır. Yüz binler meydanda olacak."

KONYALILAR MEYDANA SIĞMAYACAK
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya'nın 15 yıldır AK Parti ve AK Parti'nin kurucu lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kale gibi arkasında durduğuna dikkat çekerek, "Dik duran ve Allah'tan başka hiç kimsenin önünde eğilmeyen, diz çökmeyen bu yiğit insana Konya yine en güçlü desteği verecektir. İnanıyoruz ki bugün Konyalı hemşerilerimiz Kılıçaslan Şehir Meydanı'na sığmayacak" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN