Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’dan gece denetimi

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Belediye şantiyesi, atölye, su kuyuları, hayvan barınağı, meyve sebze hali gibi bir çok noktayı gece saat 02:00 de denetledi.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’dan gece denetimi

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan hizmetlerin aksamadan ve titizlikle yerine getirilmesi konusunda belediye personelleri ile sık sık bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi alıyor. Hizmet etmek için zamanla yarışan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan mesaisine gece gündüz devam ediyor.
Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Belediyeye ait şantiye alanları başta olmak üzere, atölye, su kuyuları, hayvan barınağı, meyve sebze hali gibi bir çok noktayı gece saat 02.00'da incelemede bulunarak denetledi, nöbetçilerden bilgi aldı.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Belediye şantiyesi, atölye, su kuyuları, hayvan barınağı, meyve sebze hali gibi bir çok noktayı gece saat 02:00 de denetledi.Çalışmaları yerinde inceleyen Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; "Niğde Belediyesi olarak, her zaman üzerimize düşen görevleri yerine getirme gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz. Belediyecilikte işçisinden amirine, başkanından yardımcısına, mesai kavramı diye bir şey olmaz. Biz vatandaşımıza hizmet etmek için varız ve hizmet ne zaman gerekiyorsa o saatte işimizin başında oluruz. Niğde'mizin geleceği için çalışmalarımıza, gece gündüz demeden devam ediyoruz. Çalışmalarımızı inceliyor, çalışanlarımız hakkında bilgi alıyoruz. Vatandaşımıza hizmet vermenin yanı sıra hizmetlerimizin devamlılığını da sağlamak belediye olarak bizim görevimiz" dedi.

BİZE ULAŞIN