Ereğli’den Afrin çıkarması

Ereğli Belediyesi’nin organizasyonuyla Afrin’de ‘Zeytin Dalı Harekâtı’nı yürüten Mehmetçiklere destek ve moral ziyareti gerçekleştirildi

Ereğli’den Afrin çıkarması

Ereğli Belediyesi tarafından yapılan organizasyonla Zeytin Dalı Harekâtını yürüten Hatay'daki sınır birliklerine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarete AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Halkapınar Belediye Başkanı Fahri Vardar, Muhtarlar, Ereğli AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Ereğli Ülkü Ocağı Üyeleri, Engelsiz Yarınlar Derneği Üyeleri ve Ereğlili vatandaşlar katıldı. AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez "Belediyemizin düzenlediği organizasyonla Afrin'de kahraman askerimize destek olmak istedik. Halkımızdan onlara selam götürdük. Allah nazarlardan saklasın yiğitlerimiz kendinden emin bir şekilde operasyonu yürütüyor. Şer odaklarının hain planlarını, kurdukları oyunları bir bir bozuyor. Allah yar ve yardımcıları olsun, zafer bizim olacak inşallah" dedi.

AFRİN ONURUMUZDUR
Vatandaşlardan gelen yardımları Mehmetçiğe ulaştırdıklarını belirten Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven "Mehmetçiklerimize moral ve destek için Belediyemiz organizasyonuyla hemşehrilerimizden gelen yardımları Hatay sınırındaki birliklerimize ulaştırdık. Sınırda Mehmetçiklerimizle hasbıhal ederek öğrencilerimizin mektuplarını, vatandaşlarımızın hediyeleri olan emanetleri teslim ettik. Maşallah Mehmetçiklerimizin kendine güveni ve morali çok yüksek, onlardan Ereğli'mize selam getirdik. Bu operasyonun ülkemiz için önemini çok iyi biliyoruz. Masa üzerinde yapılan planları, oynanan oyunları kahraman askerimiz bozuyor ve Suriye'de adeta destan yazıyor. İnşallah bu operasyon zaferle nihayete ulaşacak, tüm dünya Türk Milleti'nin gücünü görecek" dedi.

BİZE ULAŞIN