Başkan Tutal Muhtarlarla İftarda Buluştu

Başkan Tutal Muhtarlarla İftarda Buluştu
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe merkez ve taşra mahalle muhtarlarıyla birlikte iftar açtı.
Adile Baysal Kültür Evi’nde iftarda mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Mehmet Tutal, Ramazan’ın güzel hasletlerinden olan iftarlarda birlik ve beraberlik için bir araya geldiklerini belirterek, bu iftarların hem samimiyeti pekiştirilmesine, hem de 55 mahallenin sıkıntılarını dinlenmesine ve istişare edilmesine faydalı olacağını söyledi.
İftar programında mahalle muhtarları ile istişare eden Başkan Tutal, Seydişehir’de 55 mahallenin ev sahipliğini yapan muhtarlara çok işler düştüğünü ifade etti. Mahallelere hizmetlerin gitmesi noktasında imkanlar dahilinde hızlı şekilde müdahale edildiğini söyleyen Tutal, bundan sonra daha da yoğun çalışmalar yapılacağını belirterek, verimli çalışmalar için muhtarlara teşekkür etti.
İftar programına katılan muhtarlar, bu tür programlar ile bir araya gelmenin faydalı olduğunu dile getirerek mahallelere yapılan hizmetler için Başkan Mehmet Tutal’a teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN