Beyşehir Belediyesi Ramazana Hazır

Beyşehir Belediyesi Ramazana Hazır

  • Konya
  • Perşembe 16.07.2015 11:08
Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi’nin, ilçe halkının rahat ve huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli tedbirleri aldığı bildirildi.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin bayram öncesinde gıda üreten ve satan işletmeler üzerinde gerekli denetimleri gerçekleştirmeye devam ederken, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin ise çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti.
Bayram öncesi ve bayram süresince görev yapacak olan personelin de, vatandaşların bayramı rahat ve güvenli geçirmeleri için çalışacağını belirten Özaltun, “Bayram tatili süresince zabıta, temizlik ve cenaze hizmetlerinin yanı sıra fen işleri ekipleri de aralıksız olarak 24 saat esasına göre görev yaparak vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılayacaktır“ dedi.
Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenecek geleneksel bayramlaşma törenine tüm Beyşehir halkını davet eden Özaltun, “Bayram sevincimizi tüm hemşehrilerimizle paylaşmak istiyoruz. Bayramın birinci günü 13.45-14.30 saatleri arasında Çarşı Cami Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz bayramlaşma programına tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Bayramda, nöbetçi fırın ve lokanta uygulaması da devam edecek" diye konuştu.
Başkan Özaltun, Beyşehir halkının ve İslam aleminin bayramını da tebrik etti.
BİZE ULAŞIN