Başkan Akkaya Belediye Personeli İle Bayramlaştı

Başkan Akkaya Belediye Personeli İle Bayramlaştı

  • Konya
  • Pazartesi 20.07.2015 14:58
Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, düzenlenen bir programla belediye personeli ile bayramlaştı.
Belediye Düğün Sarayı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma programına Başkan Akkaya’nın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri, memurlar, kadrolu işçiler ile taşeron işçiler katıldı. Programa katılan personelin tek tek elini sıkarak bayramlarını tebrik eden Başkan Akkaya, bu tür etkinliklerin süreceğini kaydederek, bu programların personel arasındaki birlik beraberliği artırarak sinerji sağladığını vurguladı.
Başkan Akkaya, Türkiye’de yaşam sürdüğü için şükrettiğine değinerek, “Böyle güzel bir memlekete sahip olmuşuz. Bu memlekete sahip olabilmemiz için canlarını veren şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımı sunarak, uzun ömürler diliyorum. Yine şükrediyorum ki Allah Türk Milleti olarak bizleri İslam gibi güzel bir dinle şereflendirmiş ve bu dinin böyle güzel günleri var. Ramazan ayında zengini fakiri, küskünü dargını bir araya gelerek oruç tutup iftarlarını yaptılar. Bugünler gerçekten önemli. Zaman zaman iş güç telaşı ile ailemizi ve birbirimizi ihmal edebiliyoruz. Ben bir kez daha altını çizmek istiyorum ve ailesinde huzuru düzeni olmayanın işyerinde de huzuru, düzeni ve başarısı olmaz diyorum. Her zaman söylediğim gibi, aldığımız parayı helal ettirelim, ailemize çocuklarımıza helal para götürelim. Bu nedenle de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapalım. Ayrıca bu hizmetleri yaparken de ailelerimizi ihmal etmeyelim. Belediye çalışanları olarak halkımıza en güzel ve en iyi hizmetleri vermek için çaba gösterelim” diye konuştu.
Belediye çalışmaları ve hizmetlerin daha iyi hale getirilmesi hakkında da personele gerekli talimatları veren Başkan Akkaya, personelden gelen öneri ve talepleri de dinledi.
BİZE ULAŞIN