Başkan Tutal, Hayvan Pazarı Açılışına Katıldı

Başkan Tutal, Hayvan Pazarı Açılışına Katıldı
  1. Haberler
  2. Konya
Çarşamba 23.09.2015 12:28 ABONE OL
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve belediye meclis üyeleri, Canlı Hayvan Pazarı açılışına katıldı.
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, belediye meclis üyeleriyle birlikte Canlı Hayvan Pazarı açılına katıldı. Alaylar Cami İmam Hatibi Hüsamettin Günay’ın dualarıyla pazar açılışı gerçekleştirildi.
Başkan Mehmet Tutal, meclis üyeleri ile birlikte Canlı Hayvan Pazarına gelen vatandaşları ziyaret ederek hayırlı olsun dedi. Hayvan pazarında alışveriş yapan vatandaşların tüm imkanlardan faydalanması hedeflendiğini belirten Başkan Tutal, hayvan pazarında kurban satışı ve satış sonrası da belediye tarafından görevlendirilen veteriner hekim bulunduğunu, dişi kurbanlıkların gebe olma ihtimallerine karşın da ultrason hizmetinin bulunduğunu dile getirdi.
Vatandaşlar, Seydişehir Belediyesi ekiplerinin hayvan pazarının temizliğine ve düzenine önem gösterdiğini ve birçok konuda destek olduklarını belirterek teşekkür etti. Bayram da kesimhanenin aktif olarak çalışacağını ve baskül, vinç, et için temiz poşet gibi ihtiyaçların da karşılanacağı belirtildi.
KONYA NAMAZ VAKİTLERİ