"Şahane Düğün" Gaziantep'te

Haldun Dormen'in yönettiği ve Asuman Dabak Tiyatrosu oyuncularının rol aldığı Şahane Düğün adlı oyun, 3 Kasımda Gazianteplilerin beğenisine sunulacak.

Tiyatro severlerin merakla beklediği, yönetmenliğini Haldun Dormen'in yaptığı, Asuman Dabak Tiyatrosu oyuncularının sahnelediği "Şahane Düğün" 3 Kasım'da Gaziantep'te oynanacak. HCR Organizasyon tarafından koordine edilerek Gaziantepli tiyatro severlerle buluşturulacak olan "Şahane Düğün" tam bir kahkaha fırtınası.

Büyükşehir Belediyesi Onat Kutlar Salonunda sahnelenecek olan Şahane Düğün, Robin Hawdon tarafından kaleme alındı. Oyun, evlilikte mantık ve aşkı sorgulayan sıcacık duygusal bir komedi. Asuman Dabak oyuncularından Asuman Dabak, Ziya Kürküt, Tuna Arman, Ufuk Özkan, Bedia Ener, Mehtap Bayri ve Atila Irgılata rol alıyor. Oyunda; ömür boyu sürecek bir ilişkinin başlayacağı nikah günü Damat Bill, balaylarını geçirecekleri otel odasında hiç tanımadığı bir kızla uyanır. Ve gelinliğini giymek için nişanlısı Rachel odaya gelmek üzeredir. Durumu kurtarması için sağdıcı Tom'dan kızın onunla olduğunu söylemesini ister. Fakat Tom'un yeni kız arkadaşı, sevgilisinin en yakın arkadaşları ile tanışmak üzere nikaha katılacaktır. Tom ve Bill bu karmaşık durumu düzeltmeye çalışırken, oda hizmetçisi Julie ve gelinin annesi Daphne'nin de dahil olmasıyla olaylar işin içinden çıkılmaz hale gelir.

Tam bir kahkaha tufanı olan Şahane Düğün'ün bilet satışları Pancarlı Mahallesi, Bahriye Üçok Bulvarı No 18'deki HCR Organizasyon ofisinde satışa sunuldu.

BİZE ULAŞIN