Oyunum televizyondan daha az şiddet içeriyor

Aşk Her Yerde' ve 'Sondan Sonra' adlı iki farklı oyunla seyircinin karşısına geçen Emre Kınay, "Sondan Sonra'da şiddet var" diyenlere cevap verdi

  1. Haberler
  2. Kültür Sanat
Çarşamba 16.12.2010 ABONE OL
Oyuncu Emre Kınay, üç koldan sevenleriyle buluşuyor. Kınay 'Düriye'nin Güğümleri' adlı diziyle ekrana, 'Aşk Her Yerde' ve 'Sondan Sonra' adlı oyunlarıyla da sahneye çıkıyor. Kınay, Pelin Körmükçü'yle rol aldığı 'Aşk Her Yerde' adlı oyunda aşkı ile çocukluk hayali arasında bir tercih yapmak durumunda kalan Lenny'nin hikayesini anlatırken, izleyenleri kahkaha krizine sokuyor. Ahu Türkpençe'nin rol aldığı, 11 Eylül sonrası yaşananları anlatan 'Sondan Sonra' oyunuyla da izleyiciyi geriyor.

SORUMLUYUZ!
'Sondan Sonra' isimli oyun için yapılan şiddet ve cinselliğin çok olduğu yönündeki eleştirilerin yersiz olduğunu savunan Kınay, "Oyun, televizyonda gördüğünüzden çok daha fazla bir şiddet ve cinsellik içermiyor" diye konuştu. Emer Kınay, 'Sondan Sonra' isimli oyuna konulan 16 yaş sınırlamasının nedenini de "Bu tamamen bizim seyirciye karşı olan sorumluluğumuzla ilgili bir durum..." sözleriyle özetledi.
BUGÜN NELER OLDU