“Aşk’a 103 Adım”

TİYATROKARE'DEN KALPLERİ ISITACAK BİR AŞK KOMEDİSİ:
"AŞK'A 103 ADIM"

Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok ve Suna Keskin…

Yirmi bir yıldır dünya tiyatrosunun en önemli yapıtlarını, Türk tiyatrosunun en değerli oyuncularıyla buluşturan Tiyatrokare, 9 Aralık'ta sımsıcak aile komedisi "Aşk'a 103 Adım" oyununu seyircisiyle buluşturuyor.

Tiyatrokare izleyicilerinin "Müziksiz Evin Konukları " ile tanıdığı ve Amerikan tiyatrosunun en önemli oyun yazarlarından Neil Simon'ın yazdığı "Parkta Çıplak Ayak" adıyla Broadway'de büyük başarı sağladıktan sonra bir Hollywood klasiği haline gelen oyunda, rolleri Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok ve Suna Keskin paylaşıyor. Bu aile komedisini sahneye koyan ve uyarlayan isim ise Nedim Saban.

Cihangir semtinde geçen bu sıcak, romantik aile komedisi "Aşk'a 103 adım" izleyenlerin kaplerini ısıtacak. Oyun 9 Aralık'tan itibaren, her Pazar 15.30 ve 19.00 Profilo Kültür Merkezi'nde

Oyunun konusu:
Aşka 103 Adım" yeni evli bir çiftin, Cihangir semtinde bir çatı katındaki küçücük evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliğine ayna tutuyor. Romantizmi bozan faktörler arasında sadece aşırı titiz bir damat, özgürlüğünü yaşamak isteyen bir gelin değil, çok renkli bir komşu ve her derde deva bir kayınvalide de var.

BİZE ULAŞIN