‘Better late than never’

‘Better late than never’

Milano'da İllustrasyon üzerine eğitim alan ve ilk sergisini yine Milano'da gerçekleştirmiş olan Merve Sayar'ın 2. sergisinin oldukça enterasan, sıradışı ve renkli çalışmalardan oluştuğunu şimdiden söyleyebiliriz.

İspanya ve Costa Rica'da üç yıla yakın yaşamış olan sanatçının bu ülkelerde geçirmiş olduğu yılların resim ve illustrasyonlarına eğlenceli, spritüel, renkli ve egzotik bir bakış açısı kazandırmış olduğu açıkça görülüyor.

Çalışmalarına dijital tasarım alanında freelance sanat yönetmeni olarak devam eden sanatçı İstanbul'da da bir sergi yapmaya karar verdi ve 'Better Late Than Never' ortaya çıktı. Sergileyeceği tablo ve illüstrasyonlarının uzun yılların birikimi olduğunu belirten Sayar yapacağı sergisine 'Better late than never' adını verdi. Paylaşılmayan herşeyin kayıp olduğunu düşünen sanatçı, bağlandığı farklı boyutlarla tanışmak isteyen, görsel bir ziyafetin yanısıra spiritüel bir yolculuğa da hazır olan tüm ruhların bu sergisinde eserleriyle birleşeceğine ve sergisinin içsel yolculuklarında kendilerine yeni bir kapı aralayacağını düşünüyor.

Sergi 22 Ekim - 12 Kasım tarihleri arasında gezilebilir.

Adres: JUNO / Mim Kemal Öke Caddesi No 15, Nişantaşı

Açılış 17:00 - 20:00

BİZE ULAŞIN