Sedat Keskin'den ikinci albüm 'sevda Rüzgarı'

Karadeniz’in sevilen genç sanatçısı Sedat Keskin 4 yıl aradan sonra 2. Albümü  “Sevda Rüzgarı” ile dinleyicilerinin karşısına çıktı.

Sedat Keskin'den ikinci albüm 'sevda Rüzgarı'

2013 yılında yaptığı ilk albümüyle karadenizlilerin ve müzikseverlerin beğenisini kazanan Sedat Keskin, yeni albümüyle tekrar hayranlarına merhaba dedi

YÖNETMEN MEHMET BAYKA

Yeni albümünün ilk klibini "Aramazsan Arama" adlı esere çekti. Klibin çekimlerini Karadenizin vazgeçilmezi,Yönetmen Mehmet. Bayka yaptı. Ortaya konulan videoklip çalışması yayınlandığı ilk günden bu yana olumlu tepkiler aldı. Sedat Keskin: Mehmet Bayka yönetiminde çekilen 'Aramazsan Arama' adlı eserim çok beğenildi Dinleyicilerimize ilgilerinden dolaya çok teşekkür ederim, dedi.

İMERA GRUBU VE iSMAiL TÜRÜT

Toplam 8 şarkının yer aldığı albümde; İsmail Türüt'ün bir türküsünü seslendiren sanatçımız, İmera Grubu solisti Hüseyin Ulusan ile de düet yaptı. Albüm için İmera Sanat stüdyolarında çalışıldı. "Sevda Rüzgarı" adlı albümün aranjörlüğünü ise Yıldıray Yanlı ve Hüseyin Ulusan üstlendi.

USTA KEMENÇECİLER İLE ÇALIŞTI

Bir yıl gibi uzun bir süre de tamamlanan, birbirinden güzel eserlerin bulunduğu Sedat Keskin'in 'Sevda Rüzğarı' adlı albümünde değerli kemençe sanatçıları; Tahsin Terzi, Ekin Uzunlar ve Hüseyin Ulusan. eşlik etti.

BİZE ULAŞIN