Enez’de Bengü ve Buray rüzgarı esti

Enez’de Bengü ve Buray rüzgarı esti

Enez Av ve Balıkçılık Festivalinde sahneye çıkan Bengü ve Buray sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı

  • Kültür Sanat
  • Perşembe 27.07.2017 13:18

Buray, geçtiğimiz gün Enez Belediyesi tarafından düzenlenen Av ve alık festivali kapsamında sahneye çıktı. Enezlilerin büyük ilgi gösterdiği festivalde müzikseverler buray şarkılarına yoğun ilgi gösterdi. Sahne sonrası bir araya geldiğimiz genç sanatçı bestelerini yaparken denizden ilham aldığını söyledi. Tüm şarkılarını deniz kıyısında yazdığını söyleyen Buray, denizin olmadığı yerde asla yaşayamayacağını söyledi.

Sesi güzel olan herkesle doğru şarkıda düet yapabileceği vurgusunu yapan buray, "Serenay Sarıkaya'nın sesi çok güzel. Onunla düet yapmak isterim. Zaten benim için önemli olan seslerin yakışması..." açıklamasını yaptı.

İngilizce bir şarkıyla Türkiye'yi Eurovisionda temsil etmekten gurur duyacağını söyleyen buray, İngilizcesinin çok iyi olduğunu ve ingilizce şarkılarla doğru zamanda müzikseverlerin karşısına çıkmayı planladığını açıkladı. Buray, "En büyük hedefim ise dünyada tanınan bir müzisyen olmak" şeklinde konuştu.

Hayatında aşk olup olmadığı sorusuna "Olmazsa olmazım aşktır. Aşk var hayatımda. Ama sevgilim yok şu an. sevgili insanı çok yoran bir durum. 15 günde bir eve giden bir adamım. bavulumu topluyorum konser için 15 gün sonra eve dönüyorum tekrar, nasıl sevgilim olsun." şeklinde yanıt verdi.

AŞK HAYATIMDA ALTIN ÇAĞIMI YAŞIYORUM

Enez Av ve Balıkçılık Festivalinde sahneye çıkan Bengü, "Altınçağ" isimli albümünün müzikseverler tarafından çok beğenildiğini söyledi.

"Altın çağımı yaşıyorum" şeklinde konuşan Bengü, müzikteki bu tecrübelerini bu albüme yansıttığını vurguladı.

Aşk hayatında da altın çağını yaşadığını söyleyen Bengü, "aşk gözlerimi parlattı" şeklinde konuştu. Selim Selimoğlu ile aşk yaşayan ünlü popçu uzun zamandır süren yalnızlığın ardından aşkı bulduğunu söyledi. Henüz sevgilisinden evlilik teklifi almadığını söyleyen Bengü, "Selim bey ile çok ortak noktamız var. Aşkın temeli de ortak noktalardır. Her şey çok güzel gidiyor. Evlilikte çocuk yapma eşlerin vereceği bir karardır. Ben de eşimle birlikte çocuk kararını verebilirim. İnşaallah zamanı geldiğinde olur" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN