TÜYAP Kitap Fuarı ne zamana kadar devam edecek?

36. TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı 4 Kasım Cumartesi günü başladı. Yurt içi ve yurt dışından pek çok yayın evinin ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı TÜYAP Kitap Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir ilgi görüyor

TÜYAP Kitap Fuarı ne zamana kadar devam edecek?

Fuar bu sene de TÜYAP tarafından düzenlenen ve teması "Ütopya" olarak belirlenen ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştiriliyor. Öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olan fuarın giriş fiyatı ise 5 TL. İstanbul Kitap Fuarı hafta sonu 10.00-20.00, hafta içi ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Fuar, son günü olan 12 Kasım Pazar günü saat 19.00'da kapanacak.

36. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI ETKİNLİKLERİ

"İyi ki Varsın Edebiyat" teması ile hazırlıklarını sürdüren fuarda, yazar Ayla Kutlu çeşitli panel ve söyleşilerde okurlarıyla bir araya gelecek. Onur konuğu olarak davet edilen Kore ise, "İpek Yolu'nun iki Ucu: Türkiye ve Kore" başl��ğıyla ülke kültürleri ve yayıncılıkları üzerine bir dizi tanıtım gerçekleştirecek. Bettany Hughes, Fabián Escalante Font, Teresita Candia Ferreyra, Carlos Granes, Margriet Ruurs, Dmitry Glukhovsky konuk yazarlardan sadece bazıları.

FUAR NEREDE?

TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Özel araçlarıyla gitmek isteyen vatandaşlar için TÜYAP, Eski Hadımköy Yolu Caddesi'nde E-5 karayolu üzerinde kalmaktadır. Metrobüs ile gitmek isten vatandaşlar ise "Beylikdüzü TÜYAP" durağında inmeleri gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN