Game of Thrones final sezonu için tarih verildi!

HBO resmi internet sitesi üzerinden Game of Thrones 8. sezon yani final sezonu için resmi bir açıklama yaptı. Game of Thrones final sezonu ne zaman geliyor? İşte detaylar.

Game of Thrones final sezonu için tarih verildi!

HBO'nun popüler dizisi Game of Thrones geçtiğimiz yıl içinde yayınladığı 7. sezonuyla birlikte hemen her bölümde rekor kırmayı başarmıştı. Bu heyecanlı sezonun hemen ardından ise final sezonunu beklemeye koyulduk. Bu sürecin hemen başında 2018 yılında yeni Game of Thrones bölümü izleyemeyeceğimize yönelik haberler ortaya çıkmıştı. İşte bu haberlerin ardından sonunda resmi bir açıklama geldi.

GAME OF THRONES 8. SEZON ÇIKIŞ TARİHİ

Yapılan açıklamaya göre Game of Thrones 8. sezon yani final sezonu 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak. Yani söylentiler doğru çıktı.

Diğer taraftan David Benioff ve D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik yeni sezonun yönetmenleri olacak. Yeni sezonun yazarları ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill.

Dizinin yönetici yapımcıları David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield. Eş-yönetici yapımcılar Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis ve George R.R Martin olacak.

GAME OF THRONES 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

BİZE ULAŞIN