Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinden haber var

Amazon'un hayranları tarafından merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisi ile ilgili çok yeni bilgiler geldi. İşte detaylar.

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinden haber var

Geçtiğimiz Kasım ayında Amazon, J.R.R. Tolkien'in efsanesi Yüzüklerin Efendisi'nin çok sezonlu dizisi için yapım haklarını satın aldığını duymuştuk. Aradan geçen aylarla birlikte bu yapımla alakalı taze bilgiler gelmeye devam ediyor. Hollywood Reporter'a göre Amazon'un ,yeni yapımı Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinden materyalleri de içerecek ve "iki yıl içinde" yapımına başlanacak.

Değişen medya ve internet sektörüyle birlikte Amazon, Netflix ,Apple ve Disney'in gibi şirketlerle bu sektörde baş edebilmek için büyük ve iddialı televizyon projelerinin peşinde koşuyor. Yüzüklerin Efendisi ise bu sektöre damga vurabilecek bir marka. The Hollywood Reporter'a göre Amazon, bu dev yapım için beş sezon boyunca yaklaşık 1 milyar dolara yakın harcama yapacak.

AMAZON'A TRUMP DARBESİ... BİR GÜNDE 54 MİLYAR DOLAR KAYBETTİ

Yapımın oyuncu kadrosunun nasıl olacağı hala büyük bir merak konusuyken, önümüzdeki aylardan itibaren bu merakın da yavaş yavaş giderilmesi bekleniyor.

AMAZON, GOOGLE'I GERİDE BIRAKTI!

BİZE ULAŞIN