Bu kitap yaşam hikayenizi yeniden şekillendirecek!

Yaşamınızın aslında bir film gibi olduğunu, senaryonuzu da küçük yaşlarda kendi ellerinizle yazdığınızı öğrenseydiniz ne düşünürdünüz? Ya bu senaryoyu değiştirmenin mümkün olduğunu öğrenseydiniz? Profesyonel Koç İlker Canbulut'ın kitabı 'Uyum Anahtarı', Sola Unitas Yayınları'ndan çıkarak tüm kitapçılarda yerini aldı. Birçok açıdan, çoğu insanın otobiyografisi niteliğinde olan kitap, isteyen herkesin yaşam hikayesini yeniden kaleme almasına yardımcı olacak.

Bu kitap yaşam hikayenizi yeniden şekillendirecek!

Hepimizin yaşamında başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları olmuştur. Bazen böyle durumlarda hayal kırıklıklarımız kesin bir yenilgiye dönüşür. Ve yıllar sonra "çok yaklaşmıştım, ama kader böyleymiş" dediğimiz günler bile olur.İlker Canbulut, "Uyum Anahtarı" adlı Sola Unitas Yayınları'ndan yeni çıkan kitabında "Hiç bir hikâye böyle sonuçlanmamalı", diyor ve yıllar sonra "Keşke" yerine "İyi ki" dedirtecek bir yolun detaylarını anlatıyor.

Kitapta, mutlu ve hayatta her istediğini elde eden insanların evrendeki kusursuz dengeye uygun hareket ettikleri belirtiliyor. Bu denge noktasında yaşam sanatı felsefeleri ile psikoloji araştırmaları arasında ortak bir uyum olduğu işaret ediliyor.Evrende işleyen ve çoğu insanın farkında olmadığı doğal bir sistemden söz ediliyor. Sade ve akıcı bir dille kaleme alınan kitap, okuyucuya iş, özel ve sosyal hayatta mutlu ve kaliteli bir yaşam için cevap anahtarları sunuyor. Hayal ettiğiniz resim, şimdikinden daha büyükse Uyum Anahtarı size farklı perspektifler kazandırabilir.

KİTAPTAN BİR BÖLÜM;

Özür dileme sanatı

Özür dilemeyi zayıflık olarak mı görüyorsunuz? Peki, ya bunun zayıflığın aksine gücü koruma sanatı olduğunu hiç düşündünüz mü? Doğru bir şekilde dilenen özür, kaybedilen inisiyatifi "tekrar" ele geçirme ve var olan gücü ortaya koyma aracı olabilir. Yine de özür dilemenin ilk kuralı; özür dileyecek bir şey yapmamaktadır. Çünkü herkes kendisine hitaben kullanılan özür cümleleri karşısında aynı olgunlukla yaklaşmayabilir. Ancak hepimiz insanız ve ne kadar özen göstersek de insan ilişkilerinde hata yapma konusunda yüksek potansiyellere sahibiz. Bir özür cümlesi ise, daha büyük sorunların oluşmasının önüne geçebilir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN