AK Parti, Mahalle Başkanlarını Ödüllendirdi

AK Parti, Mahalle Başkanlarını Ödüllendirdi
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı, 7 Haziran’da gerçekleştirilen 25. dönem milletvekili genel seçimlerinde gösterdikleri üstün performans nedeniyle mahalle başkanlarını ödüllendirdi.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, seçimlerde partinin tüm kademelerinin birlik ve beraberlik içerisinde samimi ve özverili bir şekilde çalışma örneği sergilendiğini belirtti.
Korkmaz, "Halkımız hem merkezde hem de İlçeleriyle seçimlerde açık ara farkla bir bütün halinde AK Parti’yi birinci parti yapmıştır. Bu sonuç partimize olan inancın göstergesidir.Yine Ege Bölgesi’nde birinci parti olarak alnımızın akıyla çıktık. Merkez ve İlçelerimizin tümü yüzde 50’in üzerinde oy almıştır. AK Parti’ye olan bu önemli destekte şüphesiz partimizin mahalle başkanlarının da büyük payı olmuştur. O nedenle bugün teşkilatımızın mahalle başkanlarına teşekkür belgesi takdim ediyoruz" dedi.
Törende, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz ve Milletvekili İshak Gazel, mahalle başkanlarına başarılarından dolayı tebriklerini ileterek, Kütahya Merkez İlçe Teşkilatı’nın çalışmalarından memnun olduklarını vurguladılar.
AK Parti’nin mahalle başkanlarına teşekkür belgeleri, Kamil Saraçoğlu, Ali Çetinbaş, Musa Yılmaz, İshak Gazel ve Cevdet Korkmaz tarafından takdim edildi.(EFE)
BİZE ULAŞIN