Huzurevi Ve Çocuk Sevgi Evi Sitesi’nde Bayram

Huzurevi Ve Çocuk Sevgi Evi Sitesi’nde Bayram
Vali Şerif Yılmaz ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Ramazan Bayramı’nda huzurevi sakinleri ile Çocuk Sevgi Evi Sitesi’nde kalan çocukları da unutmadı.
Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan huzurevi sakinleri ve Çocuk Sevgi Evi Sitesi’nde kalan çocuklar ile bayramlaştı.
Yoğun ilgiyle karşılanan Şerif Yılmaz ve Başkan Saraçoğlu, gerçekleştirdiği ziyarette yaşlılar ve çocuklarla tek tek bayramlaştı, karanfil takdim etti.
Samimi bir havada geçen ziyarette konuşan Vali Yılmaz, "Aile ortamı içerisinde bir bayramı beraber idrak edelim istedik. Allah, nice bayramları sağlık içerisinde birlikte karşılamayı nasip etsin. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum. Bugün bu ziyarette şenlendik, ruhumuz ve gönlümüz de şenlensin” dedi.
Konuşmanın ardından Vali Yılmaz ve Başkan Saraçoğlu, huzurevi sakinleri ile çocukların istek ve arzularını dinledi.
Huzurevi sakinleri de ziyaretleri nedeni ile Vali Şerif Yılmaz’a teşekkür ederken, "İsteklerimizi her zaman yerine getirmek için çalışıyorsunuz, bu bayramda da bizleri yalnız bırakmadınız, teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. (EFE)
BİZE ULAŞIN