Eşimle muhatap olmak istemem!

Eşi Ute Eser'le boşanma davası devam eden Erol Büyükburç: Ayrıldığımız evrede ayağını kırmış. Geçmiş olsun ama onu ziyaret etmem; o defter kapandı

Erol Büyükburç'un başı, boşanma davası açtığı Alman asıllı eşi Ute Eser'le dertte. 2004 yılında evlendiği Eser'in, kendisi için ortaya attığı "Kocam bana herkesin önünde 'kahpe' gibi ağır sözlerle hakaretler yağdırıyor. Ekonomik yönden de beni istismar ediyor" iddialarına karşı uzun süre sessiz kalmayı tercih eden Büyükburç, geçtiğimiz günlerde cansizkus.com isimli siteye bir açıklama yaptı.

PRİM YAPMAYA ÇALIŞIYOR
Açıklamada; "Ute Hanım'ın iddia ettiği hiçbir şeyi kabul etmiyorum" diyen Erol Büyükburç, sözlerine şöyle devam etti: "Ute Hanım çok yanlış yapıyor. Bu kavgadan kendince prim yapmaya çalışıyor ama bu hiç hoş değil. Ben yargıya güveniyorum, haklı taraf mahkemede ortaya çıkacak." Eski hayat arkadaşını, basına konuşmaması için tehdit ettiği iddialarını da yalanlayan ünlü şarkıcı, şöyle konuştu: "Onunla muhatap olmaya terbiyem müsaade etmez. Ben hep, birilerinin işlerimi engellediğini ve beni bitirmeye çalıştıklarını düşünerek yaşadım. Bu da onlardan biri! Ayrıldığımız evrede ayağını kırmış. Geçmiş olsun ama asla kendisini ziyarete gitmem, o defteri kapattım!"
BİZE ULAŞIN