Yılın bombası patladı

Son günlerde evliliği ve boşanma haberleri ile gündemde olan Gülben Ergen telefonundan dakikalarca esrarengiz sevgilisiyle mesajlaştı. Ergen "Sen canımsın benim", "şah damarım mısın sen benim", "rengim sensin" mesajları atarken 'Kırmızı Halı' magazin programı kameralarına yakalandı.

Mustafa Erdoğan'la boşanma davası devam eden Gülben Ergen'in sevgilisine attığı mesajların içinde birbirinde farklı aşk sözcükleri vardı. Ancak onlarca kameraman ve onlarca foto muhabirinin etrafta olması ünlü sanatçıyı pek de rahatsız etmedi.

Basın mensuplarına aldırış etmeyen ünlü sanatçının aşk mesajları birbirini kovaladı. Sevgilisine önce 'Sahip misin sen bana' mesajını attı. Ancak yanıtını beklemeden çok daha iddialı olan ikinci mesajını gönderdi. "Sen şahdamarım mısın benim?"

Gülben Ergen'in gizemli sevgilisine gönderdiği mesajlar, sosyal medyada da en çok konuşulan konu oldu.

BENİM NAMUSUMU TARTIŞANI...

Bu olayın ardından Gülben Ergen Twitter'dan ve TRT'de sunduğu program sonu yaptığı açıklamalarla isyan etti:

İşte o tweetler:

*Magazin benim isimin en renkli parcası,kabulüm yol arkadaşım. Amaa...Namusumu tartışanı adalete teslim ederim.

*Bu ülkede kadın olmanın zorluğunu en iyi bilenlerdenim ben. Davulun sesi uzaktan hoş gelir, bilmeden yargılamak,idam edebilmek en kolayıdır.

8 AYDIR TEK BAŞIMA YAŞIYORUM

"Kiminle mesajlaştığımın hesabını vereceğimi düşünmezdim doğrusu… Ben kendimi bir şekilde sizin aracılığınızla hesap vermiş gibi hissederim. Bu bir şarkı sözü desem, Deniz Seki yazdı desem, yeni bir hayatım Deniz Seki olsa buna güler misiniz? Bir arkadaşımla konuşuyordum diyebilirdim. Mustafa Erdoğan'la mesajlaşıyordum diyebilirdim. Ama bunların hiç birini tek tek açıklamak zorunda değilim… Boşanma davası açtım, onunla ilgileniyorum. 8 aydır tek başıma yaşıyorum. Ayaktayım. Yaşadığım hiçbir sorunu mesleğime ya da size hissettirmeden yaşamaya çalışıyorum. Ben bir anneyim. Çalışıyorum, emekçiyim. Çalışan bir anneyim. Dün gece çıkmış bu haberler, ben mesajlaşırken çekilmiş. Ama unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz. Şimdi de gülerim, sonra da gülerim… Bu 22 senedir böyle oldu. Hadi bakalım Allahaısmarladık!"

BİZE ULAŞIN