Ebru Gündeş'e 850 bin liralık oyuncak

Ebru Gündeş asfaltı ağlatacak! Reza Zarrab, 360 bin Euro (850 bin lira) ödeyerek eşine Porsche 911 Turbo S Cabriolet aldı. Ünlü sanatçının yeni aracı, teknik özellikleriyle Formula 1 araçlarıyla eşdeğer bir performansa sahip.

Azeri damadımız Reza Zarrab, Ekim ayında kızları Alara'yı kucağına veren eşi Ebru Gündeş'i aldığı hediyelerle şımartmaya devam ediyor! Hem de ne şımartma; herhalde düşmanları da orta yerinden çatlıyordur!!!

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Gündeş'e düğün hediyesi olarak 520 bin liralık BMW 7.60 alan, ardından bunu 340 bin Euro'luk Aston Martin DB9 ile değiştiren Zarrab; yine çok pahalı bir hediye ile eşinin ayağını yerden kesmiş.
Zarrab, spor arabalara düşkün olan, özellikle Porsche fanatiği olduğunu bildiğim Gündeş'e, bu kez 360 bin Euro ödeyip (Türkçesi 850 bin lira), Porsche 911 Turbo S Cabriolet almış...

FORMULA'YA KATILABİLİR!
Gündeş'in geçen hafta direksiyonuna geçtiği yeni cicisi, günlük kullanım için en uygun lüks spor otomobil; 3800 cc'lik motor hacmi, 530 bg motor gücü ve 700 nm tork'u ile de çok güçlü... 0'dan 100 kilometreye 3.4 saniyede ulaşan bu otomobil neredeyse Formula 1 araçlarının performansına eşdeğer. 'Sıkı' bir şoför olan Gündeş, yaklaşık 15 yıl önce de sevgilisinin sarı Porsche'si ile İstanbul'un altını üstüne getirirdi. Şimdi de eşinin hediyesi, 315 kilometre hız yapan bu yeni cicisi ile Formula 1 yarışlarına bile katılabilir. Ne diyelim, böylesi cömert koca herkesin başına!!!
BİZE ULAŞIN