125 dakika sit com mu olur

Tüketici Akademisi tarafından 'En İyi Komedi Dizisi' seçilen 'Yahşi Cazibe'nin senaristi Müjde "125 dakikalık sitcom mu olur, tükeniyoruz" dedi

Tüketici Akademisi; 15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü'nde, Çırağan Sarayı'nda bir gece düzenledi. 25. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'nde; yerli ve yabancı markaların yöneticilerinin yanı sıra sanatçılar da ödül aldı.

ONUR ÖDÜLÜ ALDI
Ece Erken ve Önder Bekensir'in sunduğu organizasyona; İvana Sert, Ozan Doğulu ve ayrıldıkları iddia edilen Ceyda Ateş-Can Yurtsevdi çifti de katıldı. Gecede atv'nin sevilen dizisi 'Yahşi Cazibe', 'En İyi Komedi Dizisi' seçildi. Ödül; dizinin senaristi Gani Müjde ve başrol oyuncusu Hakan Yılmaz'a takdim edildi. Müjde, "125 dakikalık sitcom mu olur, gerçekten tükeniyoruz" diye espri yaptı. Törende 'Onur Ödülü' alan Orhan Gencebay'dan bir şarkı söylemesi rica edildi. Gencebay bu teklifi kibarca reddederek onun yerine şiir okudu. Sahne programı yapmak istediğini yönündeki haberleri doğrulayan Gencebay, "Bu benim hayalim, teklifler de geliyor. Her şey dört dörtlük olursa, kabul ederim" dedi.

BASTONLU 'POLAT' OLMAM
Gecede 'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz 'En İyi Oyuncu' seçildi. İlk kez ödül aldığını belirten Şaşmaz, "Dizinin uzun sürmesini istiyorum ama elimde bastonla da 'Polat'ı oynamak istemem" dedi.

BİZE ULAŞIN