Lösemiyle savaş

Alex De Souza, Volkan Demirel ve Ebru Şallı gibi ünlülerin tasarladığı Puma marka ceketler; 26, 27 ve 28 Mart'ta Lösemili Çocuklar Vakfı yararına Trendyol.com'da satılacak. Ceketleri alanlar; ünlülerle tanışma şansını da yakalayacak

Spor markası PUMA'nın gelenekselleşen tasarım yarışması 'PUMA Creative Factory'nin 2012 Türkiye ayağında; ünlü isimler markanın en çok beğenilen ürünleri arasında yer alan T7 ceketi baştan yarattı. Ebru Şallı, Alex De Souza, Volkan Demirel, DJ Birol Giray, Çiçek Güney ve Burcu Çetinkaya tarafından tasarlanan T7'lerin ünlülerin üstündeki fotoğraflarını ise Mehmet Turgut çekti. Parçalar halinde verilen T7 ceket kumaşlarını, kendi hayal güçleriyle yeniden bir araya getiren ünlülerin tasarımları 26, 27 ve 28 Mart'ta Trendyol. com'da satışa sunulacak. Her bir tasarımdan sadece beşer adet üretilecek ceketlerin satışından elde edilecek gelir Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) aktarılacak.

ALEX DE SOUZA (FUTBOLCU)
SADE VE ASİL OLSUN İSTEDİM
Bu proje için sade bir ceket tasarladım. Lacivert en sevdiğim ve günlük hayatta en çok kullandığım renklerden biri. Bu nedenle ceket için de laciverti seçtim. Beyaz da bana göre lacivertin, sarıdan sonra en güzel tamamlayıcısı. Bu nedenle ikinci renk olarak da beyazı tercih ettim. Ceketi tasarlarken asil durmasına, abartılı ve karışık olmamasına dikkat ettim. ? İhtiyacı olan insanlara yardım etmek çok güzel bir duygu. Ben bu amaç uğruna her zaman elimden geleni yapmaya hazırım. ? Ceketimi alacak kişi ile birlikte bir yemek yiyeceğiz ve orada sohbet etme imkanımız da olacak. Bu yardımsever kişiyi tanımayı ben de çok isterim. Güzel bir yemek olacak bence.

ALEX DE SOUZA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BURCU ÇETİNKAYA (RALLİCİ)
BENİMKİ BURSASPOR RENKLERİNDE OLDU!
Keyifli ve renkli bir ceket tasarlamaya çalıştım. Aslında biraz Bursaspor'un renklerine benzedi ama ben de Bursasporlu olduğum için hiç problem değil!
Ceketin tasarımında özellikle sadeliğe ve homojenliğe dikkat ettim. Ceketin arka tarafında yaptığımız işi gösteren bir silüet var. Bu benim için önemliydi ama çok da karışık olsun istemedim. Çünkü genel olarak hayatımdaki her şeyde sadelik benim için önemli.

CO-PİLOT OLACAKLAR
LÖSEV çok köklü ve düzenli çalışan bir kurum. Bu nedenle yaptığımız yardımın yerine ulaştığını bilmek, beni fazlasıyla motive ediyor.
Ceketleri alacak kişilere, Çiçek Güney'le co-pilotluk öğreteceğiz. Sonra da kısa bir süre için co-pilot koltuğuna oturacak ve ralli otomobilinin içinde olmanın heyecanını yaşayacaklar.


BİZE ULAŞIN