Yetenek yarışması jüriye yarıyor

Dünyayı kasıp kavuran yetenek yarışmalarında gençler ter döküyor ama bu işten her geçen gün daha fit ve hoş bir görünen jüri üyeleri karlı çıkıyor

Jennıfer Lopez
'American Idol' yarışmasında jüri üyesi olmak Jennifer Lopez'in belki de hayatında aldığı en doğru karardı! Şöhreti sönme noktasına gelen Lopez, jüri üyesi olarak popülaritesini geri kazandı. Yarışma sayesinde imajını tazeleyen şarkıcı, daha fit bir görünüme de sahip oldu.

KELLY CLARKSON
American Idol' yarışması sayesinde üne kavuşan Kelly Clarkson da jüri üyesi olarak eskisinden çok daha büyüleyici bir görünüme sahip. Clarkson, sürekli göz önünde olmanın insanı daha sağlıklı beslenme konusunda motive ettiğini söylüyor.

CARRIE UNDERWOOD
Carrie Underwood, bir zamanlar 'American Idol'ın yarışmacıları arasındaydı. Şimdi yerel bir TV kanalındaki yarışma programında jüri üyesi olan Underwood, çok daha güzel bir görünüme sahip.

KATHERINE MCPHEE
Şu an Smash isimli bir programda jüri üyesi olan Katherine McPhee, eskiden salaş ve bakımsız bir görünüme sahipti. Jüri üyesi olduktan sonra kendisine daha çok özen göstermeye başlayan genç şarkıcı, şimdi TV dünyasının en güzel isimleri arasında.

BİZE ULAŞIN