Söylediklerini ispatlasın!

Ünlü müzisyen İsmail Türüt, kendisine boşanma davası açan eşi Ayşe Türüt'ün kendisi hakkında yaptığı ağır suçlamaları reddederek "Bana, söylediklerini ispat etsin" dedi

Halk müziği sanatçısı İsmail Türüt (47), 18 yıllık eşi Ayşe Türüt'ün açtığı dava ve hakkındaki ağır ithamları hakkında konuştu. Ayşe Türüt açtığı boşanma davasında; kocasının kendisini N.T. isimli bir kadınla aldattığını, çok eşli bir yaşam sürdürdüğünü, iki çocuğununun ihtiyaçları için her para istediğinde ağır küfür ve hakaretlere uğradığını iddia etmişti.

EVLİLİK FİİLEN BİTMİŞ
Hakkındaki bu suçlamaları kabul etmeyen İsmail Türüt ise, "Bana, tüm bu söylediklerini tek tek ispatlasın. Ben, çocuklarını mağdur edecek bir baba değilim" dedi. Ünlü müzisyenin avukatı Vahap Şimşek de, "İsmail Bey, çocuklarına çok düşkün ve her ihtiyaçlarına koşan bir babadır. Türüt çiftinin arasındaki evlilik, 15 yıl önce fiilen bitmiştir, sadece imzadan ibarettir. Bu süre zarfında İsmail Bey, eşiyle aynı çatı altında hiç kalmamıştır. Bu yüzden de ortada bir evlilik söz konusu değildir" diye konuştu. Ayşe Türüt, İsmail Türüt'ten aylık 15 bin TL tedbir nafakası talebinde bulunup çocuklarının velayetini de istemişti. Ayrıca sanatçının evlilik birliğinde kusurlu olması nedeniyle 750 bin lira maddi, 1 milyon lira manevi tazminat talep etmişti.
BİZE ULAŞIN