Önce bebek sonra düğün

Justin Timberlake ve uzatmalı sevgilisi Jessica Biel'ın nişanlanmasının nedeni çiftin bebek beklemesiymiş. Çift, bebeğin doğumundan sonra düğün yapmayı planlıyor

Güzel oyuncu Jessica Biel ve hızlı çapkın Justin Timberlake'in uzatmalı ilişkisi tam bir yılan hikayesine dönmüştü. Defalarca ayrılan ve barışan çift, ay başında nişanlandıklarını ve yıl sonunda muhteşem bir düğünle evlenmeyi planladıklarını açıkladı.

GİYİM TARZI DEĞİŞİYOR
Timberlake'in evliliğe ikna olmasına magazin basını çok şaşırdı. Ancak In Touch dergisi, Biel'in hamile olduğunu ve çiftin bu yüzden nişanlandığını yazdı. Çiftin arkadaşları, "Jessica, 3 aylık hamile. Zaten yavaş yavaş daha bol şeyler giymeye ve babetlerle dolaşmaya da başladı. Çok mutlu. Justin de bir bebek sahibi olacağı için çok heyecanlı" diye konuştu. Son olarak 'What to Expect When You Are Expecting' isimli filmde hamile bir kadını canlandıran ve set fotoğrafları gazetelerde yer alan Jessica Biel, sonunda çocuk sahibi olmanın heyecanını yaşıyor.

6 KIRATLIK YÜZÜK
Justin Timberlake, uzatmalı sevgilisine 6 kıratlık bir yüzükle evlenme teklif etti. Yüzüğün yaklaşık 400 bin dolar değerinde olduğu söyleniyor.
BİZE ULAŞIN