Ferhan Şensoy 'Muhalif Başkan'

Usta oyuncu Ferhan Şensoy, Şubat 2013'te vizyona girecek 'Muhalif Başkan' adlı filmde; kasabaya turist çekmenin yollarını arayan bir belediye başkanını oynuyor. Şensoy, Bursa'da çekilen filmle ilgili "Yine güldürürken düşündüreceğiz" diyor

Salı 21.08.2012
Son Güncelleme: Pazartesi 20.08.2012
ABONE OL
Son olarak dört yıl önce 'Son Ders' adlı filmde rol alan usta oyuncu Ferhan Şensoy; Şubat 2013'te vizyona girecek olan 'Muhalif Başkan' adlı filmle beyaz perdeye dönüyor. Bursa'da çekilen filmde başroldeki Şensoy'a, Ferdi Altuner, Türkan Kılıç ve Cansel Kula gibi isimler eşlik ediyor. Şensoy yeni projesiyle ilgili olarak "Her filmimizde olduğu gibi yine izleyiciyi güldürürken düşündüreceğiz" diyor.

"ÇOK GÜZEL BİR İŞ OLACAK"
Yapımcı Muhip Asutay ise 'Muhalif Başkan' için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını, usta oyunculardan oluşan bir ekiple çok güzel bir film ortaya çıkaracaklarını söylüyor. 'Muhalif Başkan'; beldelerine hiç yerli ve yabancı turist gelmeyen bir kasaba halkının, belediye başkanlarını protesto etmesiyle başlıyor. Kasaba halkına söz veren belediye başkanı, bölgeye turist çekebilmenin yollarını arıyor.