"Helal sana Özcan"

Yarın Kastamonu'da konser vermeye hazırlanan Özcan Deniz'in morali, bayramda Twitter'da bir takipçisiyle girdiği tartışma yüzünden bozuldu. Bayramın ilk günü Yedikule'deki hayvan barınağını ziyaret eden Deniz'i Twitter'daki bir takipçisi, "Büyüklerini ziyaret etmek yerine hayvanları mı ziyaret ediyorsun?" diye eleştirmişti. Takipçisine yine Twitter'dan yanıt veren Deniz'e fan club üyeleri destek çıktı. Özcan Deniz Fan Club Başkanı Gamze Bozkaya; ünlü sanatçının sadece bayramda değil, bulduğu her fırsatta barınağa yardım ettiğini belirtti ve "Özcan Bey bu kadar yardımda ve fedakarlıkta bulunurken bu şekilde eleştirilmesine anlam veremiyorum" dedi.

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HAYRANLARINDAN DESTEK
Özcan Deniz'in Twitter ve Facebook'taki takipçileri de attıkları mesajlarla ünlü sanatçıya destek verdiler. İşte o mesajlar:
SEBİS SEBİNE: Keşke bütün insanlar hayvanlarımıza sahip çıksa...
DERYA KÜÇÜK: Bugün barınağımıza ziyarete gelen sevgili Deniz'e ve fan club'daki arkadaşlara tekrar teşekkür ederiz.
JALE: 'Ya Sonra' filminde de barınaktaki hayvanlara değinmişti, şimdi de hayvanlara sahip çıkıyor. Helal olsun sana Özcan Deniz!

TEŞEKKÜR ETTİ

Özcan Deniz, kendisine destek verdikleri için fan club üyelerine teşekkür etti: "Yarattığınız sosyal sorumluluk projeleri gurur verici nitelikte. Siz, sadece çığlık atan fan'lardan daha öte bir grup olduğunuzu ispat ettiniz. Her birinizin değeri paha biçilmez."

BİZE ULAŞIN