Sır gibi saklanıyordu

Orhan Gencebay'ın 'Şerefim' dediği albümde yer alan Yıldız Tilbe, projede yer alan diğer sanatçıların sır gibi sakladığı şarkıyı internetten yayınladı. Gencebay konuyla ilgili, "Umarım böyle bir şey yoktur" dedi.

Müzik severlerin merakla beklediği Orhan Gencebay'ın yeni albümünde birçok ünlüyle beraber konuk sanatçı olarak yer alan Yıldız Tilbe sır gibi saklanan parçayı internete koydu. Üzerinde senelerdir çalışılan albümde Tarkan, Ajda Pekkan ve Sibel Can Orhan Baba'nın unutulmaz şarkılarını farklı bir tarzda seslenirken, basının büyük çabasına rağmen söyledikleri şarkıların isimlerini bile deşifre etmedi.

HEM ÇALDI HEM DE SÖYLEDİ

Ancak ünlü şarkıcı henüz çıkmamış albümün şarkısını video halinde milyonlarla paylaştı. Videoda Tilbe, direksiyon başında ilerlerken şarkıyı bir yandan çalıyor bir yandan da söylüyor. Yan koltuktaki arkadaşı da bu olayı kayda alıyor.

HER ŞEY PAT DİYE OLMAZ

Şimdiden büyük merak uyandıran albümün kurucusu Orhan Gencebay ise Tilbe'nin böyle bir hatayı yapmayacağını umarak şunları söyledi: "Böyle bir şey yapması mümkün değil. Eğer o şarkıysa bile başka bir yorumda söylemiştir. Sanatçılar emeğe saygı gösterir. Korsanın, bilincindeler. Ayrıca albümdeki bütün sanatçılar tarzının dışında söyledi.

BUGÜN
BİZE ULAŞIN