Minik stil ikonları

Us Weekly dergisi Hollywood'un en iyi giyinen çocuklarını seçti. Dergi; Suri'nin karizmasının gittikçe azaldığını, Sarah Jessica Parker'ın ikizlerininse en şıklar arasında olduğunu yazdı

TABITHA&LORETTA
'Sex and the City' sayesinde stil ikonu olan Sarah Jessica Parker'ın üç yaşındaki ikizleri, Hollywood'un en tarz sahibi bebekleri. İki sevimli kız, Bonpoint ve Eliane et Lena markalarını kullanıyor.

SURI
Tom Cruise ve Katie Holmes'ün kızı Suri, bebekliğinden bu yana Hollywood'un en popüler çocuklarından biri olarak gösteriliyor. Ancak aşırı şımarık ve yaşından büyük tavırları; Suri'nin eskisine göre popülaritesinin azalmasına neden oluyor. Milly, Marc Jacobs ve Roger Vivier küçük kızın en sevdiği markalar arasında yer alıyor.

SKYLER
Hollywood yıldızlarının stilisti Rachel Zoe, oğlu Skyler'ın (1.5) şimdiden kendine özgü bir moda tarzı olduğunu söylüyor. Hafif bol ve yumuşak kumaşları seven Skyler'ın şimdiden giysilerine 90 bin dolar harcanmış. 22 çift ayakkabısı olan Skyler'ın en sevdikleri Gucci marka olanlarmış!

ZAHARA
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in birlikte evlat edindikleri Zahara (7), giyim konusunda Hollywood'un en iddialı isimleri arasında. Zahara özellikle Stella McCartney ve Juicy Couture'ün ürünlerine bayılıyor.

LOU
Heidi Klum ve Seal'ın kızları Lou (2), tütülere, renkli hırkalara ve komik ayakkabılara meraklı! Gap Kids, Emu, Old Navy ise en sevdiği markalardan...

ZUMA&KINGSTONE
Gwen Stefani ve Gavin Rossdale'in oğulları Zuma (3) ve Kingstone (6) rock şıklıklarıyla beğeni topluyorlar. Stefani oğullarının kıyafetlerine hiç müdahale etmediğini söylüyor.

BİZE ULAŞIN