Alişan'la küstü eski sevgilisiyle barıştı

'Kankim' dediği Alişan'la Twitter'da kavga edip küsen Demet Akalın, rotayı değiştirdi. Akalın, bir dönem Alişan'ın sevgilisi olan ama ünlü türkücüyle ayrıldıktan sonra kovduğu eski vokalistiyle barış çubuğu yaktı

Magazin dünyasında küsüp barışmalarıyla ünlü olan Demet Akalın, bu alışkanlığından bir türlü vazgeçmiyor. Yaz başında, uzun süredir küs olduğu Ece Erken ve Hande Yener ile barış çubuğu yakan Akalın, geçtiğimiz günlerde ise yakın arkadaşı Alişan ile küsmüştü. Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden atıştığı Alişan için "Su kurnazı" demişti. Alişan da Demet Akalın'la aralarının bozulmasına, aralarında laf taşıyan ortak arkadaşları Ayşe Yıldız'ın neden olduğunu söylemişti.

TAKİBE BAŞLADI
Demet Akalın, Alişan'la arası bozulduktan sonra, uzun zamandır küs olduğu eski vokalisti Seda Önder'le yeniden görüşmeye karar verdi. Bir süre Alişan'la birlikte olan Önder'i, ünlü şarkıcıdan ayrıldıktan sonra vokalistliğinden kovan ve Twitter'da da bloklayan Akalın, geri adım attı. İşine son vermekle Önder'e haksızlık yaptığını söyleyen Akalın, genç kadınla yeniden görüşmek istediğini; kendisini Twitter'dan takip etmeye başlayarak gösterdi. Önder de Akalın'ın attığı adımı gördü ve ünlü şarkıcıyı Twitter'da takip etmeye başladı. İkiliye yakın isimler, iki eski arkadaşın önümüzdeki günlerde bir araya geleceğini söylüyor.
BİZE ULAŞIN