7 bin kişiyi şıkıdım şıkıdım oynattı!

Tarkan'ın Açıkhava konserine resmen ünlü yağdı. Şarkılarıyla herkesi coşturan Megastar'ın sahneden Burak Özçivit'e 'Malkoçoğlu!' diye seslenmesi, konserin unutulmaz anlarındandı

Cuma 31.08.2012
Son Güncelleme: Cuma 31.08.2012
ABONE OL

Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeki ikinci konserini dün gece verdi. 'Aşk Gitti Bizden' parçasıyla konserine başlayan Megastar, hem şarkıları, hem de danslarıyla büyük alkış aldı. Sahnede dört kostüm değiştiren ünlü şarkıcı; konserde Orhan Gencebay'dan 'Hatasız Kul Olmaz' ve 'Uyan Uyan' adlı parçaları da seslendirdi. Açıkhava'nın ünlü konukları arasında; Nilgün Belgün- Bekir Ünlüataer, Ceylan, Özge Ulusoy, Burak Özçivit-Ceylan Çapa, Fulya Terim ve kızı Buse Terim de vardı. Nilgün Belgün, genç sevgilisi Bekir Ünlüataer ile evlenmeyi düşünüp düşünmedikleri sorusuna, "Henüz flört aşamasındayız. Evlilik benim için önemli değil. Zaten evlilik aşkı öldürüyor" yanıtını verdi.

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

NİLGÜN BELGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

CEYLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BURAK ÖZÇİVİT-CEYLAN ÇAPA ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

FATİH TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUSE TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

GÖZLÜKLÜ ÖZGE
Konseri kız arkadaşlarıyla birlikte izleyen Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı adına rezerve edilen koltuklarda oturdu. Sıkı bir Tarkan hayranı olduğunu söyleyen Ulusoy, kalın çerçeveli gözlükleriyle dikkat çekti. Ünlü manken, "Normalde lens kullanıyorum. Tarkan'ı daha iyi görebilmek için gözlüklerimi taktım" dedi.